Vaurioauto passenger cars Kia Stonic

Vaurioauto  passenger cars Kia Stonic 1.0 T.GDi MHEV DynamicLine 2024/10
vientihinta
€ 9.700

Kia Stonic

1.0 T.GDi MHEV DynamicLine

€ 13.900
Ensimmäinen rekisteröinti: 20242024
polttoainetta: hybridi bensiinihybridi bensiini
matkamittarin lukema: 61.24761.247
Vaurioauto  passenger cars Kia Stonic 1.0 T-GDi MHEV DynamicLine 2021/4
vientihinta
€ 5.743

Kia Stonic

1.0 T-GDi MHEV DynamicLine

€ 6.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20212021
polttoainetta: hybridi bensiinihybridi bensiini
matkamittarin lukema: 185.738185.738
Vaurioauto  passenger cars Kia Stonic  2023/9
vientihinta
€ 6.400

Kia Stonic

Ensimmäinen rekisteröinti: 20232023
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 23.58523.585
Vaurioauto  passenger cars Kia Stonic 1.0 T GD-I  MHEV DYNAMIC 2021/9

Kia Stonic

1.0 T GD-I MHEV DYNAMIC

€ 16.500
Ensimmäinen rekisteröinti: 20212021
polttoainetta: hybridi bensiinihybridi bensiini
matkamittarin lukema: 55.10555.105
Vaurioauto  passenger cars Kia Stonic 1.0 T-GDi DynamicPlusLine 2024/2
vientihinta
€ 9.500

Kia Stonic

1.0 T-GDi DynamicPlusLine

€ 13.500
Ensimmäinen rekisteröinti: 20242024
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 47.74447.744
Vaurioauto  passenger cars Kia Stonic 1.0 T-GDi DynamicPlusLine 2020/8
vientihinta
€ 4.950

Kia Stonic

1.0 T-GDi DynamicPlusLine

€ 5.995
Ensimmäinen rekisteröinti: 20202020
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 187.868187.868
Vaurioauto  passenger cars Kia Stonic  2023/12
vientihinta
€ 9.900

Kia Stonic

Ensimmäinen rekisteröinti: 20232023
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 18.65518.655
Vaurioauto  passenger cars Kia Stonic  2020/1

Kia Stonic

Ensimmäinen rekisteröinti: 20202020
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 10.11210.112
Vaurioauto  passenger cars Kia Stonic 1.0 T-GDi MHEV DynamicLine Navi Clima Cruise Camera PDC AHK 48.136 km! 2021/1
vientihinta
€ 6.450

Kia Stonic

1.0 T-GDi MHEV DynamicLine Navi Clima Cruise Camera PDC AHK 48.136 km!

€ 7.150
Ensimmäinen rekisteröinti: 20212021
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 48.13648.136
Vaurioauto  passenger cars Kia Stonic Stonic (YB) SUV 1.0i T-GDi 12V Eco-Dynamics+ (G3LF) [74kW]  (01-2021/.=
=2E.) 2023/3
vientihinta
€ 8.025

Kia Stonic

Stonic (YB) SUV 1.0i T-GDi 12V Eco-Dynamics+ (G3LF) [74kW] (01-2021/.= =2E.)

€ 9.995
Ensimmäinen rekisteröinti: 20232023
polttoainetta: hybridi bensiinihybridi bensiini
matkamittarin lukema: 76.39976.399
Vaurioauto  passenger cars Kia Stonic 1.0 T-GDi MHEV Dyn+L 2021/5
vientihinta
€ 4.000

Kia Stonic

1.0 T-GDi MHEV Dyn+L

€ 4.750
Ensimmäinen rekisteröinti: 20212021
polttoainetta: hybridi bensiinihybridi bensiini
matkamittarin lukema: 60.88060.880
Vaurioauto  passenger cars Kia Stonic Drive 2022/2
vientihinta
€ 6.500

Kia Stonic

Drive

€ 6.500
Ensimmäinen rekisteröinti: 20222022
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 72.00572.005

Kia Vaurioauto passenger cars

Löydät aina satoja erilaisia ​​ vaurioituneita autoja Schadeautos.nl-alustalta. Vaurioituneen Kia auton avulla voit ostaa Kia edulliseen hintaan. Korjausprojektin tai osien vaihdon jälkeen voit tarkastaa auton uudelleen, jotta se voi palata tielle.

  • Suuri varastossa Kia vaurioituneita autoja
  • Houkuttelevat hinnat
  • Päivittäinen uusi toimitus
  • VbV: n kautta tunnistetut vaurioituneet autoliikkeet

Kia purkamassa autoja ja käytettyjä Kia osia

Vaurioitunut auto on tietysti myös korjattava, ennen kuin se päästetään jälleen yleiselle tielle. Tästä syystä löydät Schadeautos.nl-sivustolta myös laajan valikoiman Kia purettuja autoja ja käytettyjä Kia osia. Tarjoamme kokonaisratkaisun vaurioituneen autosi valmistamiseen käyttöön.

Ottaa yhteyttä

Haluan tarjota valikoiman

viimeksi katsottu

Vaurioauto  passenger cars Nissan Leaf Leaf (ZE0), Hatchback, 2010 / 2017 Leaf 2016/1

Nissan Leaf

Leaf (ZE0), Hatchback, 2010 / 2017 Leaf

Ensimmäinen rekisteröinti: 20162016
polttoainetta: sähköinensähköinen